t. 26002433
[email protected]                     

Par mums

TOPPREZENT SIA Latvijas tirgū strādā kopš 2009.gada.

Piedāvājam pildspalvas, reklāmas suvenīrus, nozīmītes, uzlīmju un dažādu drukas materiālu izgatavošanu.
Esam vieni no retajiem, kas paši bez starpniecības izgatavo un visīsākajā termiņā nodrošina pasūtījumu izpildi – nozīmīšu izgatavošana, pildspalvu gravēšana, reklāmas suvenīru gravēšana, uzlīmju, plakātu druka, t-kreklu un reklāmas apģērbu apdruka.

Reklāmas suvenīri vairumā, tūkstošiem preču no mūsu piegādātājiem Eiropā - www.topprezent.lv
Nozīmīšu izgatavošana pasākumiem, reklāmai – www.nozimite.lv
Uzlīmju izgatavošana sākot no 1gab., plakātu, lielformāta druka, baneri – www.drukaspakalpojumi.lv
Gravēšanas pakalpojumi metālā, stiklā, kokā, gaišā plastmasā  – www.gravesanaspakalpojumi.lv
Dāvanu e-veikals - dāvanas Jūsu draugiem, radiem, kolēģiem - www.davanasundavanas.lv

Zīmogu izgatavošana - www.zimoguizgatavosana.lv

---------------------------------------------------------------------------------
www.pildspalva.lv
Plašs pildspalvu piedāvājums. Piedāvājam metāla pildspalvas ar gravējumu, plastmasas pildspalvas ar krāsu druku un gravējumu. Šai lapā atradīsiet pildspalvas gan dāvanai gan pildspalvas reklāmai un ikdienai. Pildspalvu, rakstāmpiederumu gravēšana, apdrukas nodrošināšana – www.pildspalva.lv

Uz vietas ir pieejamas dažādu modeļu metāla un plastmasas pildspalvas  – preces kas ir uz vietas sagatavojam 1-2 darba dienās (vai kā vienojamies ar klientu), preces kas jāpasūta – 10-15 darba dienās.
---------------------------------------------------------------------------------
Piedāvājam plašu reklāmas suvenīru klāstu, kurus importējam no Vācijas, Polijas, Čehijas – ar gravējumu vai krāsu apdruku.

Personalizācijas iespējas:

  • Gravēšana – ar lāzer iekārtas palīdzību gravējam metāla pildspalvas un gaišās plastmasas pildspalvas. Ja nepieciešamas zolīdas metāla pildspalvas, tad šis risinājums ir labākais. Gravējums nenodilst. Rekomendējam izmantot gravētu pildspalvu piedāvājumu, ja nepieciešami mazi pildspalvu daudzumi ( no 1gab. – 499gab.), cenas ziņā šis būs izdevīgāks risinājums uz mazajiem daudzumiem. Pildspalvas gravējam visīsākajos termiņos, sākot no 15 minūtēm (atkarībā no nepieciešamā daudzuma)
  • Tampondruka (krāsu druka) – tampondruku izmanto plastmasas pildspalvu, zīmuļu apdrukai. Ja nepieciešami lielāki daudzumi (sākot no 500gab.) reklāmas pildspalvas ar firmas logo, nosaukumu par zemām izmaksām, tad tampondruka būs pareizā izvēle. Pildspalvu krāsu apdruku nodrošinam uz vietas apmēram 5 darba dienās vai importējam pildspalvas ar apdruku no sadarbības partneriem ārpus Latvijas par klientam izdevīgām cenām.
  • Pilnkrāsu druka (UV druka) – jauna tehnoloģija pilnkrāsu apdrukai. UV drukas tehnoloģija ir dārgākā no minētajām personalizācijas tehnoloģijām, bet ar tās palīdzību iespējama kaut foto uzdruka uz pildspalvas korpusa ar neierobežotu krāsu skaitu, krāsu pārejām par vienu cenu. UV drukai cena ir vienāda – vai drukā vienā krāsā vai 4 krāsu logo. Ja ir vēlme uzdrukāt daudzkrāsu logo sākot jau no maziem daudzumiem, tad šis būs labākais risinājums.
Laipni aicināti izvēlēties sev nepieciešamo.

Neatlieciet pasūtījumus uz pēdējo brīdi, ekonomējiet savus līdzekļus veicot pasūtījumus laicīgi.

TOPPREZENT SIA

Pildspalvas reklāmai un ikdienai!

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.