Distances līgums 


Šajā lapā (www.pildspalva.lv) piedāvāto preču pārdevējs TOPPREZENT SIA, Reģ.nr. 40103228848, Dzelzavas iela 70, Rīga, LV- 1082, t. 28313200, e-pasts: [email protected] no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu: 

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam. 

  • Pasūtīšanas, piegādes un samaksas kārtība 

Pircējs veic preču pasūtīšanu e-pastā, norādot iegādājamo preču veidu un daudzumu un citu informāciju pasūtījuma izpildei. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta. 

Pārdevējs nodrošina pasūtījuma izpildi termiņā par kuru vienojas individuāli ar katru pircēju, kopš ir saņemta apmaksa par preci un saskaņota personalizācijas informācija. 

  • Atteikuma tiesības 

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. 

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs. 

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja: 
• pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma, personalizētas (ar gravējumu, krāsu druku u.t.t.)

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts. 

  • Datu apstrāde 

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt pasūtījumu izpildi, preču piegādi saskaņā ar normatīvo aktu prasībām. Nosūtot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi. 


Ar detalizētu informāciju par personas datu apstrādi Pircējs var iepazīties interneta veikala sadaļā PRIVĀTUMA POLITIKA